DODATNA OZNANILA – 4. VELIKONOČNA NEDELJA

V petek, 4. maja zvečer, bo k nam kot gost prišel dr. Ivan Štuhec. Duhovnik in profesor, ki je velik poznavalec družbeno – političnih razmer pri nas, katere nam bo tudi predstavil. Govoril nam bo o tem, kakšno vlogo ima Cerkev ali pa kristjan v današnji družbi. Srečanje bo torej v petek, 4. maja zvečer, po sv. maši ob 19.30 uri. Lepo vabljeni!

Ker je v petek državni praznik, otroci ne gredo v šolo, tudi verouk odpade.

V petek v zgodnjih jutranjih urah bomo poromali k sv. patru Piju v Italijo. V preteklem tednu smo začeli z devtdnevnico, ki jo bomo končali to soboto. Lepo vabljeni, da se udeležite devetdnevnice v cerkvi, lahko pa jo opravljate tudi doma. Molitve za vsak dan so na voljo v cerkvi pri izhodu.

Za danes ste cerkev okrasili in počistili verniki iz Radohove vasi – drugi del, za kar se vam zahvaljujem, naslednji teden pa je na vrsti Šentvid – šola.

Izidor GROŠELJ, župnik
2018-04-21T18:57:47+00:00