DODATNA OZNANILA – 15. NEDELJA MED LETOM

OZNANILA – 15. NEDELJA MED LETOM

Prihodnjo nedeljo so krsti, seveda, če bo kakšen kandidat. Priprava za starše in botre bo jutri, v ponedeljek, ob 19. uri v župnijskem domu.

Skupnost MiR Slovenija, ki jo vodi naš duhovni pomočnik g. Miran, vabi na duhovne vaje z naslovom HAGIOTERAPIJA V ZAKONU IN DRUŽINI, ki bodo potekale od 24. 8. do 26. 8. 2018 v Rafkovem mlinu, Turno 13, Gorica pri Slivnici (v bližini Šentjurja pri Celju). Duhovne vaje vodita mag. Miran Kelvišar in dr. Terezija Prebil s sodelavci. Začetek v petek 24. 8.2018 ob 18h. Prijave in informacije: 031/463-500 ali info@mir-slo.si ali mir-slo.si . Lepo vabljeni!

Ta teden smo na koru položili parket. Sedaj je na vrsti brušenje in dvakratni premaz z oljem. Potrebno bo urediti dostop na sam kor, kjer je bila do sedaj lesena obloga. Nazaj bomo pritrdili klopi in pa igralnik spet povezali z orglami. Če Bog da, bo vse narejeno do Velikega Šmarna, ko bo kor odprt za pevce in ostale, ki hodite na kor.

Za današnjo nedeljo ste cerkev počistili in okrasili verniki iz Šentpavla, za kar se vam zahvaljujem, naslednji teden pa je na vrsti Pokojnica.

Včeraj je umrla Marija Erjavec, Kovačeva mama iz Doba. Danes na praznik Marije Snežne ima god. Pogreb bo v tem tednu. Naj počiva v miru!

Izidor GROŠELJ, župnik
2018-08-06T05:07:51+00:00