DODATNA OZNANILA – 32. NAVADNA NEDELJA

V sredo bo srečanje ŽPS. Dobimo se po večerni sv. maši, ob 18. 30 uri!

V četrtek, 15. novembra bo srečanje za starše letošnjih prvoobhajancev.  Dobimo se ob 18. 30 uri v župnijskem domu. Srečanja naj se zagotovo udeleži vsaj eden od staršev.

V četrtek, po sv. maši v Dobu, bomo blagoslovili novo znamenje križa v Podborštu. Gasilci boste poskrbeli za razsvetljavo, vaščani pa vabljeni k slovesnosti. Hvala vam vsem, ki skrbite za znamenja, kapelice in križe, ki so jih postavili že naši predniki in jih mi tudi danes vzdržujemo.

V soboto, 17. nov. ste povabljeni na srečanje z živim Bogom in hagioterapijo. Srečanje se prične ob 18. 30, po sv. maši.

Danes teden se nam bodo pri sv. maši ob 10. uri predstavili letošnji birmanci. Lepo vabljeni njihovi starši, botri in animatorji.

Za današnjo nedeljo ste cerkev počistili in okrasili verniki iz Doba – od gasilskega doma, do konca, za kar se vam zahvaljujem. Naslednji teden pa je na vrsti Podboršt.

Izidor GROŠELJ, župnik
2018-11-12T08:04:42+00:00