TEDNIK DRUŽINA V NAŠI ŽUPNIJI

V  nedeljo, 15. 10. 2017, so nas pri vseh treh sv. mašah prijazno nagovorile sodelavke založbe Družina, Manica, Bernarda in Katja. Na kratko so predstavile založbo Družina, katere publikacije izdajajo, in nas seveda povabile k ogledu le teh. Zunaj pri vratih so vsem delile tudi zadnjo številko tednika Družina, v kateri je obsežno predstavljena naša župnija ob praznovanju 1000-letnice (vsebino lahko preberite spodaj). Na stojnici so imele s seboj tudi nekaj knjig njihove založbe, katere je bilo tudi moč kupiti.

Moto njihovega obiska je bil seveda povezan s tednikom, to je “Tednik Družina v vsako slovensko družino”. Tako vabijo čimveč ljudi, da redno prebirajo tednik Družina, ki prinaša aktualne prispevke o dogajanju v Cerkvi na Slovenskem in po svetu, ki ima strani za mlade, strani o duhovnosti, kulturi… in tudi strani za razvedrilo. Vabljeni k branju!
Foto: Tadej Koleša
Besedilo: Darja Strah
 
(za povečavo kliknite na puščico)
2017-12-04T09:27:36+00:00