10 LET DELOVANJA ŽUPNIJSKEGA UTRIPA

Naš Župnijski utrip praznuje 10 – letnico delovanja. Čestitke vsem ustvarjalcem, ki nas s sliko in besedo obveščate o dogodkih v župniji. Z vašo pomočjo čutimo duhovni utrip župnije, četudi nismo v njem soudeleženi. Vaše informacije so nepogrešljive vsem bolnim doma in v bolnišnicah, našim nekdanjim župljanom, ki živijo po drugih krajih Slovenije in v tujini, so pa še vedno željni informacij iz domače župnije, vsem, ki smo občasno odsotni zaradi dela ali počitnic, dosegajo pa tudi tiste, ki niso redni obiskovalci svetih maš. E-Župnijski utrip je preprosto opomnik vsem nam za prihodnje dogodke v župniji in pomočnik pri ohranjanju spomina na dogodke iz preteklosti. Povezuje nas in soustvarja podobo župnije.

Praznovanju 10-letnice Župnijskega utripa sta namenjena uvodnik in dodatek v tokratni Šentviški mreži.

Vabljeni na klik in povezovanje na FB strani e-Župnijski utrip od svet,ga Vida!