11. NEDELJA MED LETOM, ŠENTVIŠKO ŽEGNANJE

Jutri, v ponedeljek, je zjutraj poleg sv. maše, ki je že oznanjena, še sv. maša za zdravje. V soboto zvečer pa je ravno tako še sv. maša za + Albino Duša, 2. pog. sv. maša.

V nedeljo, danes teden, bo slovesnost prvega sv. obhajila. Kar 36 otrok iz tretjega razreda bo prvič prejelo Jezusa pod podobo kruha. V četrtek imamo pri verouku sv. spoved. V nedeljo bodo poleg sv. obhajila še trije devetošolci prejeli zakrament sv. birme. V torek z našimi birmanci začnemo devetdnevnico, zato bo od torka naprej vsak večer sv. maša v župnijski cerkvi. V sredo in četrtek zvečer bomo v Župnijskem domu pletli vence, ki jih bomo v petek obesili v cerkvi.

Za današnjo slovesnost ste cerkev očistili in okrasili verniki iz Hrastovega Dola in Trnovice, za kar se vam zahvaljujem, naslednji teden so na vrsti starši prvoobhajancev in birmancev.