Dobrodelni koncert, 2014

Šentvid pri Stični

V soboto 29. novembra 2014 je Župnijska karitas organizirala tradicionalni dobrodelni koncert »Odpri srce in oči«, ki se je odvijal v farni cerkvi.
Prisluhnili smo ubranemu petju vseh pevskih zborov iz naše župnije. Osrednji gost večera je bila violončelistka Karmen Pečar s svojo študentko violončela. Poslušali smo melodije miniaturnih zvonov, ki sta jih izvabljali dve skupini naših domačih pritrkovalcev, Eva Medved pa je večer popestrila z nežnimi zvoki citer. Vsi gostje z radostjo in trdim delom bogatijo svoje glasbene talente, katerih bogate sadove so z veseljem posredovali poslušalcem.
Denarna sredstva, ki smo jih zbrali na koncertu, bodo namenjena potrebam naše Župnijske karitas.

Še enkrat se zahvaljujemo vsem nastopajočim in vsem prisotnim na koncertu.

 

 

 

 

 

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email