DODATNA OZNANILA – 6. VELIKONOČNA NEDELJA

V petek smo z našimi birmanci pričeli devetdnevnico, pripravo na birmo, ki bo naslednjo nedeljo ob deseti uri. G. škof Anton Jamnik bo podelil zakrament sv. birme 31. veroučencem 9. razreda. V četrtek, ob 6. uri zvečer, se bo g. škof srečal z njimi, njihovimi starši in botri. V cerkvi bodite vsaj petnajst minut pred šesto uro. Priložnost bo tudi za sveto spoved. V tem tednu bo tako sv. maša vsak večer. Prav tako tudi šmarnice. K šmarnicam ste povabljeni tudi ostali otroci in odrasli.

Tisti veroučenci, ki še niste prinesli spričevala, jih prinesite ta teden, da jih bomo lahko napisali.

Ta teden smo imeli sestanek uredniškega odbora za zbornik ob tisočletnici naše župnije. Zopet vas vse naprošamo, da nam prinesete stare fotografije in druge zanimivosti, ki jih imate doma in bi bile dobrodošle za objavo.

Izidor GROŠELJ, župnik

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email