DRUŽENJE STAREJŠIH, BOLNIH IN INVALIDNIH OSEB

7. 7. 2013 smo imeli v naši farni cerkvi Sv. Vida mašo, pri kateri sta bila krščena dva otročička, hkrati pa je bila maša za starejše in bolne člane naše župnije.  Pri maši, ki  jo je daroval župnik Jože Grebenc, je poleg krsta potekalo bolniško maziljenje starejših, bolnih in invalidnih oseb. Maša  je bila vsebinsko tako bogata,  da se je globoko dotaknila vseh prisotnih, ne glede na zdravje in ne glede na leta.

Gospod župnik je vse maziljene po maši povabil v župnišče, kjer smo jih članice župnijske Karitas in gospa Anica pogostile, z njimi poklepetale  in jih občudovale v njihovem sproščenem in prisrčnem smehu in druženju. Zbralo se jih je 31 in eden izmed njih je dejal, da upa, da se jim naslednje leto pridružijo tudi tisti, ki niti sami sebi ne upajo priznati, da so bolni ali stari…

DSC_8256 (2)

Slike si lahko pogledate v galeriji.

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email