FARNI DAN – VABILO

V nedeljo, 16. septembra 2018 bomo obhajali farni dan. To nedeljo bosta v naši župniji samo dve sv. maši: ob 6. in 10. uri. Pri slovesni sv. maši ob 10. uri bo g. arhidiakon, msgr. Franci Petrič blagoslovil podaljšan in obnovljen kor naše župnijske cerkve. Opravljeno je bilo zelo veliko zahtevnega in strokovnega dela, zato si vzemimo čas tudi za skupno praznovanje! Po sv. maši bo sledilo skupno druženje na dvorišču pred župnijskim domom. Za hrano in pijačo bo poskrbljeno, zato se po končani slovesnosti, kot velika družina, še naprej družimo ob skupni mizi.

Kot lani, bo tudi letos srečelov. Naprošeni ste, da v župnišče prinesete dobitke in sicer v soboto, 8. in nedeljo 9. septembra, ter v petek, 14. in soboto 15. septembra. 

Vabljeni!

 

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email