G. JANEZ ZALETELJ, VSE NAJBOLJŠE

Dragi gospod Janez Zaletelj.

Na poti življenja je mnogo postaj. Na nekaterih se ustavimo zato, da si naberemo novih moči, spet druge so namenjene  novim izkušnjam in spoznanja, na nekaterih postajah pa se nam odpre pogled hvaležnosti za prehojeno pot in pogled hrepenenja usmerjen v prihodnost. Takšne postaje so tudi naši osebni prazniki, v katerih na poseben način spoznavamo dotik Božje ljubezni v vsakem izmed nas.

Ob vašem rojstnem dnevu bi vam zato radi iskreno čestitali. Se vam zahvalili za leta dela, oznanjevanja, pričevanja in prijaznega nasmeha med nami – v vaši domači šentviški župniji. Želimo vam zdravja in življenjskih moči, da boste še naprej zmogli opravljati sveto duhovniško službo med nami. Želimo vam veselja in drobnih radosti, zaradi katerih človek zvečer sklene roke v molitev in zahvalo, rekoč – Glej, bilo je dobro, bilo je vredno, bilo je Božje.

Vse najboljše, dragi gospod Janez in še na mnoga leta!

Fotografije so nastale ob voščilu faranov, v nedeljo 17.4.2016.

 

IMG_9122IMG_9121IMG_9113IMG_9116

IMG_9118 IMG_9114

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email