SLOVO KAPLANA MOHORJA RIHTARŠIČA

 

IMG_1634

 

V nedeljo 13. 11. 2016  je v Šentvidu pri Stični potekala slovesna sveta maša, ki je poleg krščevanja malega dečka, prinesla tudi slovo od kaplana Mohorja Rihtaršiča, ki je bil v Šentvidu pri Stični 105 dni svojega delovanja. Kaplana smo v Šentvidu z veseljem sprejeli. V naše življenje je prinesel pogum, vztrajnost, vestnost in umirjenost.

Gospod Mohor, danes je zaključek vašega delovanja med nami. Vaša pot se bo nadaljevala v nov
i župniji Kresnice in Hotič, vendar bo vaše življenje še vedno prepleteno z našimi življenji, saj smo med seboj stkali vezi. Prav tako nas bo povezovala molitev. Ljudje obračamo, Bog pa obrne, zato se danes naše poti ločujejo. Upamo, da vam Šentvid ostane v lepem spominu. Želimo vam poguma in vztrajnosti. Hvala vam za vse svete maše, za vse molitve, druženja, za pozitiven zgled… Na vaši poti naj vas vodi Sveti Duh in  spremlja devica Marija.

V molitvi povezani z vami!

 

Več fotografij si lahko ogledate v GALERIJI 1. del in GALERIJI 2. del.

Besedilo: Jožica JEVNIKAR

Fotografije: Tatjana ŠKRABEC in Edo STRAH

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email