OBISKAL NAS JE SV. MIKLAVŽ

DSC_0966-12

Vstopili smo v najlepši mesec v letu, praznični december. Čas, ko se za trenutek ustavimo, se ozremo nazaj in se spomnimo vseh lepih trenutkov, ki smo jih doživeli v iztekajočem se letu. December je tudi čas, ko nas obiščejo trije dobri možje.

Prvi, sveti Miklavž nas je že obiskal v spremstvu svojih angelov in parkeljnov. Pričakali smo ga v nedeljo, 4.12.2016, v  naši farni cerkvi. Za lep in slovesen sprejem so otroci in mladi zaigrali igrico, otroški pevski zbor pa je ob spremljavi violin in kitare zapel nekaj miklavževih pesmi. Miklavž je obdaril otroke v starosti do 12 let. Darila so bila smiselno razdeljena po starostnih skupinah, tako da je vsak otrok dobil darilo, primerno njegovi starosti.

V nedeljskem popoldnevu so neizmerno uživali naši otroci, ki so z iskricami v očeh in srečo v srčku pozdravili Miklavža, prav tako pa smo uživali tudi starši, saj smo se za trenutek vrnili v preteklost in obujali spomine na čudovite trenutke, ki smo jih ob Miklavžu doživljali kot otroci.

Hvala vsem, ki so omogočili našim otrokom ta čaroben dan in poskrbeli, da se ga bodo spominjali še dolgo.

Fotografije si lahko ogledate v GALERIJI.

Besedilo: Tjaša Kastelic

Avtor fotografij: Tadej STRAH