Ozimnica 2014

Blagor usmiljenim, kajti usmiljenje bodo dosegli.

Jesen, čas čudovitih  jesenskih barv,  šelestenja  listja pod nogami, hvaležnosti  ob pospravljenih pridelkih in pripravljeni ozimnici …  Jesen pa je tudi čas, ko se nam srce napolni s hvaležnostjo do Boga, ker dovoli, da imamo vse to, ker se nam ni treba bati lakote, ker imamo sposobnosti, moč in možnost narediti vse to.

Med nami pa so družine in posamezniki, ki so se znašli v območju lakote, ki nimajo ničesar, kar bi lahko spravili za prihodnje dni, zato se  Župnijska karitas obrača na vas z željo, da odprete svoja srca, odprete svoje dlani in delček dobrot podarite pomoči potrebnim.

Hvaležni vam bomo za krompir, kolerabo, korenje, zelje, marmelado, vloženo in drugo ozimnico.

Vaše pridelke lahko darujete v soboto, 15. novembra 2014, od  9. do 11. ure, v Janklnovi  hiši.

Članice  Župnijske karitas se vam že vnaprej lepo zahvaljujemo in Bog vam povrni vašo dobroto.