OZNANILA – 16. NAVADNA NEDELJA

             Jutri, v ponedeljek zjutraj, bo druga pogrebna sveta maša za pokojno Marijo Kovač.

V nedeljo bo žegnanje pri sv. Ani v Velikih Češnjicah. V teh dneh je bilo pri tej cerkvi postorjenega veliko dela. Zvonovi so na novo vpeti, na novih ležajih, dobili so nove jarme, motorje in krmiljenje. Nova elektrifikacija in programska oprema omogoča nemoteno delovanje in upravljanje na daljavo. Vse to bomo v nedeljo blagoslovili. Zaradi korona razmer bo sv. maša zunaj, pred cerkvijo na svežem zraku. Darovanje – ofer bo namenjen opravljenim delom.

            V nedeljo je tudi Krištofova nedelja. Po vseh sv. mašah bomo blagoslovili avtomobile, vaš dar pa je namenjen za misijonska vozila. Hvala lepa!

Zaradi tiskarske napake ste za čiščenje in krašenje župnijske cerkve včeraj poskrbeli verniki iz Rdečega Kala, Sada, Glogovice in Vrhpolja, za kar se vam zahvaljujem, naslednji teden je na vrsti Radohova vas, prvi del.

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email