Oznanila, 2. nedelja med letom

Poleg sv. maš, ki so že oznanjene, bodo še naslednje sv. maše: v sredo zvečer za + Jožeta Glaviča, 2. pogrebna, v petek zjutraj za + Antona Turk, obl. in v petek zvečer za + Stanislavo Rugelj. V torek bo pogreb + Ane Zaletel.

Verouk za naše veroučence bo objavljen na naši spletni strani.

Od sedaj naprej bo naša župnijska cerkev odprta za obisk sv. maše tudi ob nedeljah. Svete maše bodo kot običajno ob 6., 8., in 10. uri. Zaradi lažjega upoštevanja  pravil v tej pandemiji,  pridite k 8. in 10. sv. maši tisti sorodniki za katere se daruje sv. maša in tisti, ki že sedaj ob nedeljah hodite k obhajilu. K sv. maši ob 6. uri, ki je po navadi za farane, pa lahko pride kdor želi. Mislim, da nas ne bo preveč in bomo lahko upoštevali vsa priporočila.

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email