OZNANILA – 23. NEDELJA MED LETOM

Prihodnjo nedeljo bodo pri sv. maši ob 10. uri krsti. Priprava za starše in botre bo jutri, v ponedeljek, ob 19. uri v Župnijskem domu.

Vpisovanje otrok k verouku bo jutri, v ponedeljek in v sredo popoldan od 14. do 18. ure. Če kdo ne more popoldan, lahko pride tudi dopoldan. Vpisnico lahko vzamete v cerkvi ali si jo sami natisnete. Objavljena je na naši spletni strani. Vpisnica za verouk

Prihodnjo nedeljo bo ob 8. uri poleg sv. maše, ki je že oznanjena, še 2. pog. sv. maša za + Amalijo Šraj, v torek pa bo pogreb + Jožeta Verbiča iz Podboršta. Naj oba počivata v miru.

Za današnjo nedeljo ste cerkev počistili verniki iz Šentvida: gasilski dom in sv. Rok, za kar se vam zahvaljujem, naslednjič je na vrsti Pokojnica.