OZNANILA – 24. NED. MED LETOM

V preteklem tednu smo imeli za vse razrede vpis k verouku, jutri, v ponedeljek, pa z veroukom začenjamo. Urnik se je malo spremenil in je objavljen na naši spletni strani, na oglasni deski pred cerkvijo in pred Župnijskim domom. V sredo zvečer je sestanek za starše otrok prve triade. Ob 19. uri pridete k sv. maši, potem pa kar v cerkvi nadaljujemo z sestankom.

V soboto bo v nam zelo bližnji Stični srečanje mladine. Ker smo mi zelo blizu, ni potrebno organizirati prevoza. Mladi, vabljeni, da se tega srečanja v soboto udeležite.

Ministranti imajo srečanje naslednjo soboto, 25. sept. in ne to soboto, ker so to soboto povabljeni v Stično.

V nedeljo, danes teden ob 10. uri, vabljeni na Gradišče k sv. Miklavžu. Stiški opat, g. Maksimiljan bo blagoslovil obnovljena dela v zvoniku, novo elektrifikacijo in novo vpetje zvonov. Sv. maša bo zunaj, na prostem. Po slovesnosti bo pogostitev. Vabljene tudi narodne noše!

Za današnjo nedeljo ste za čiščenje in krašenje župnijske cerkve poskrbeli verniki iz Hrastovega Dola in Trnovice, za kar se vam zahvaljujemo, naslednjič je so vrsti Male in Vel. Pece.

Poleg sv. maš, ki so že oznanjene, bo v sredo zvečer še 2. pog. sv. maša za pok. Stanka Kuplenka. Naj počiva v miru!

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email