OZNANILA – 28. NAV. NEDELJA

Vsak dan spremljamo in poslušamo novice o nalezljivi bolezni COVID-19. Stanje je resno, zato moramo upoštevati navodila pristojnih služb. SŠK je na NIJZ podala vprašanja in prošnjo glede obhajanja sv. maš in drugih obredov v cerkvi. Dobili smo dovoljenje, pod določenimi pogoji, za obhajanje obredov. V cerkvi je zopet odprta vsaka druga klop, obvezno je nošenje mask in razkuževanje. Molimo, da bi čim prej odkrili zdravilo, da bo vse spet normalno.

Srečanje v okviru Hagioterapije: Meditacije prof. Ivančiča, zaradi covida 19 odpade. Ravno tako odpade ministrantski kviz na katerega so se pripravljali naši ministranti.

Sv. maše torej niso ukinjene. Radi prihajajmo v cerkev, molimo Rožni venec in zaupajmo Bogu, da bo tudi to preizkušnjo obrnil v dobro nam vsem.

Za današnjo nedeljo ste žup. cerkev počistili in okrasili verniki iz Velikih Češnjic – spodnji del, za kar se vam zahvaljujem, naslednjič so na vrsti Velike Češnjice – zgornji del.

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email