OZNANILA – JEZUSOV KRST

Jutri, v ponedeljek ob 17. uri bo v župnijskem domu srečanje z g. Kukmanom, ki vedno zelo rad pride k nam. Lepo vabljeni!

V tem tednu, ki je pred nami, bomo začeli z Vidovimi večeri, ki bodo potekali v dvorani našega župnijskega doma. Prvi Vidov večer bo to soboto, 13. januarja po večerni sv. maši, ob 18.30 uri. Spregovorila nam bo ga. Mija Oter Gorenčič, ki je v naši monografiji Šentviško tisočletje opisala našo župnijsko cerkev. V soboto nam bo predstavila arhitekturni razvoj naše župnijske cerkve.

V sredo, po večerni sv. maši bo prvo srečanje ŽPS v letošnjem letu. To bo priložnost, da se ozremo na preteklo leto in načrtujemo za naprej. Osrednja tema bodo Vidovi večeri in njihova izvedba, ter tekoče zadeve.

Jutri začnemo z beljenjem cerkve. Že vnaprej se zahvaljujem za vašo pomoč!

Ta teden začnemo z rednim veroukom. V soboto dopoldan so birmanske skupine.

Izidor GROŠELJ, župnik

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email