OZNANILA – 6. VELIKONOČNA NEDELJA

Danes je že druga nedelja, ko so naše župnijske in podružnične cerkve zopet odprte za bogoslužje. Seveda, še vedno pod določenimi pogoji. Ob nedeljah je sv. maša ob 8. in 10. uri na dveh krajih hkrati: v cerkvi in župnijski dvorani. Lepo vabljeni tudi k sv. mašam ob delavnikih.

V četrtek bo praznik Gospodovega vnebohoda, pred tem praznikom pa so, kot običajno, Prošnje sv. maše v Velikih Češnjicah, v Šentpavlu in pri sv. Roku. Lepo vabljeni. Zmolili bomo litanije vseh svetnikov in prosili Vstalega Zveličarja za potrebne milosti.

     

Prvo sv. obhajilo, ki naj bi bilo danes je odpadlo. Je pa sedaj možnost, da se vseeno izpelje v juniju. Zato vabim vse starše prvoobhajancev v sredo zvečer na sestanek, ki bo v cerkvi, takoj po sv. maši, ob 19.30 uri. Lepo bo, če boste prišli že k sv. maši in potem nadaljujemo z sestankom.

V tem času, po Veliki noči, so v naši župniji žegnanja po podružnicah. Naslednji teden bo v Hrastovem Dolu. Najbolje bo, da bo maša zunaj, pred cerkvijo in smo lahko brez mask.

Za čiščenje in krašenje župnijske cerkve za naslednji teden poskrbite verniki iz Podboršta.

 

 

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email