OZNANILA – BINKOŠTI 2020

Izšla je nova številka farnih oznanil – Šentviška mreža, vzamete lahko tudi novo številko revije Ognjišče.

Za tiste, ki boste krstili otroke prihodnjo nedeljo je priprava za starše in botre jutri, v ponedeljek ob 19. uri.

Čeprav smo mislili birmo izpeljati v tem pomladanskem času, to žal ne bo mogoče. Ker so bila oznanila natisnjena že popoldan pred sestankom s starši birmancev sem napisal, da glede birme čakamo samo še na odgovor škofije. Sedaj to ne bo potrebno. Zaradi epidemije se je vse skupaj zavleklo in je težko poiskati termin, ki bi vsem ustreza. Prizadevali si bomo, da bo birma čim prej v septembru.

Naslednji teden je žegnanje na Rdečem Kalu. Lepo vabljeni k sv. Antonu!

Za današnjo nedeljo ste cerkev počistili in okrasili verniki iz Petrušnje vasi, za kar se vam zahvaljujemo. Naslednjič je na vrsti Pristavlja vas.

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email