OZNANILA – NED. JEZUSOVEGA KRSTA

Konec je veroučnih počitnic. Ta teden zopet začenjamo redni verouk.

Danes popoldan, ob 15. uri vabljeni v župnišče k namiznim igram. Mladi od 5. razreda in naprej. Dobimo se v župnijski dvorani, kjer je veliko prostora.

V sredo zvečer, po večerni sv. maši, vabljeni k biblični skupini, kjer bomo poskušali razumeti in razlagati svetopisemske odlomke. Srečanja bodo potekala vsako drugo sredo v mesecu. S seboj prinesite Sv. pismo.

Založba Družina je za praznike za našo župnijo uredila Župnijsko družino, ki ste jo vsi prejeli na domači naslov. Za lepo gesto se jim zahvaljujemo. To je tudi spodbuda, da se tisti, ki želite naročite na tednik Družina. Prav je, da je v vsakem domu vsaj eden verski časopis ali revija. Vsak dan prihajajo k nam razne reklame, novice, časopisi in drugo, zato ne pozabimo na versko branje, ki je zelo pomembno.

Za današnjo nedeljo ste za čiščenje in krašenje župnijske cerkve poskrbeli verniki iz Pokojnice, za kar se vam zahvaljujemo, naslednjič je na vrsti Mali in Veliki Kal in Male Češnjice.

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email