POMAGAJTE Z OZIMNICO

Jezus uči:

»Ljubi svojega bližnjega  kakor samega sebe.« in»Blagor usmiljenim, kajti usmiljenje bodo dosegli.«

Prišel je jesenski čas. Čas pospravljanja pridelkov in priprave ozimnice. Veliko je vsega. Med nami pa so družine in posamezniki, ki nimajo ničesar, kar bi lahko spravili v shrambo.  Zato se Župnijska karitas obrača na vas z željo, da odprete srca,  odprete dlani in delček svojih dobrot podarite pomoči potrebnim. Karitas bo sprejemala vaše darove v soboto, 16. novembra 2013, od 9. do 11. ure, na dvorišču Janklnove hiše.

Hvaležni bomo za krompir, kolerabo, korenje, zelje, vloženo in drugo ozimnico.

Članice  Župnijske karitas se vam že vnaprej lepo zahvaljujemo in Bog vam povrni vašo dobroto.

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email