ŠENTVIŠKI ROMARJI V MEDŽUGORJU, 8.10.2017

 Skupaj s pevskim zborom Prijatelji smo šentviški romarji molili pri Mariji na Crnici. Ponesli smo ji naše zahvale, prošnje, preizkušnje, strahove in upanja. Križev pot smo premišljevali na poti na Križevac in pri kapelicah v parku za cerkvijo sv. Jakoba. Molili smo vsak zase, skupaj, za župnijo, častili sveto Rešnje telo, s pesmijo in v tišini, premišljevanju.  In ker ima Bog vesele ljudi rad, smo se tudi zabavali, smejali, prepevali, obirali mandarine.

 
In še sporočilo, ki ga je v času našega romanja v Medjugorju prejel videc Ivan:
“Dragi otroci,
tudi danes vas želim poklicati k vztrajnosti v molitvi. Molite, dragi otroci, in odprite svoja srca! Želim izmoliti od svojega Sina milosti, zato, odprite svoje srce, da bi jih mogli prejeti. Hvala vam, ker ste tudi danes odgovorili na moj klic.”

Več fotografij si lahko ogledate v GALERIJI.

Besedilo: Tanja FAJDIGA

Foto: Silva Zgonec

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email