Praznoval je naš kaplan Aljaž

Svoj 33. rojstni dan danes (20. 09.) praznuje naš kaplan Aljaž Kraševec.

V nadaljevanju objavljamo voščilo, ki mu je v imenu župljanov pri nedeljski maši prebral Drago Stopar. (18. 09. 2022).

“Dragi naš kaplan.
Tako kot tečejo tedni in meseci, ki jih preživljate med nami v Šentvidu, tako tečejo tudi leta vašega življenja. Bliža se dan, ko boste praznovali rojstni dan in zato vam želimo voščiti tudi mi. Želimo vam zdravja, veselja, veliko energije za delo z našimi veroukarji in mladino.

Želimo vam, da bi še naprej tako goreče in predano oznanjali evangelij in da bi Bog vsa vaša dobra dela in molitve bogato nagradil. Kot pa se za rojstni dan spodobi vam je naša Jerca spekla torto, s katero vam vsi skupaj iz srca voščimo vse najboljše!”

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email