SPREJEM g. MIRANA KLEVIŠARJA, NOVEGA DUHOVNEGA POMOČNIKA

Včeraj je bil za šentviške farane prav poseben dan. Praznovali smo farno žegnanje, šest otrok je prejelo sveti krst, pri  sveti maši so prepevali Šentviški slavčki, ki so praznovali 30 let delovanja in prepevanja, medse pa smo sprejeli  našega novega duhovnega pomočnika Mirana Kelvišarja.

Spoštovani gospod Miran. Pozdravljamo vas z željo, da bi lahko med nami in z nami uresničevali Božje načrte in sledili poslanstvu, ki ga je Bog položil v vaše srce. Ključe vašega novega doma vam je izročil naš župnik Izidor, farani pa so vam v znamenje dobrodošlice podarili obesek za ključe. Ribica je simbol naše župnijske vizije povezovanja, sodelovanja, sprejemanja, odpuščanja in zahvaljevanja. Odslej ste tudi vi del te naše zgodbe, ki ima svoj začetek v tisočletni tradiciji vere naše župnije. Gospod Miran – dobrodošli doma!


 

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email