SVEČE, VENČKI, VOŠČILNICE

Šentvid pri Stični

Pred praznikom vseh svetih so šentviški farani s svojo dobroto in darovi obogatili ponujene karitasove sveče. Kar 500 jih je osvetlilo grobove njihovih svojcev, prijateljev in znancev, dobrota pa je osvetlila tudi njihova srca in srca tistih, ki bodo prejeli njihove darove.

Članice Župnijske karitas in naš duhovni vodja gospod župnik smo se odločili, da tudi mi storimo nekaj dobrega, da bo za ljudi v stiski adventni in božični čas lahko dovolj doživet. Kar nekaj večerov smo se družili ob izdelovanju adventnih venčkov  in  božičnih voščilnic. Pri izdelavi nam je bila v pomoč domišljija, dobra volja in želja, da bi venčki prinesli luč miru in veselja v domove, voščilnice pa v božičnem času mnogo dobrih želja sorodnikom in prijateljem.
Zahvaljujemo se vsem, ki so kakorkoli sodelovali. Naj Bog poplača njihovo dobroto.

Jožica Jevnikar

 

 

 

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email