Umrl je Janez Zaletel, duhovni pomočnik v naši župniji

H Gospodu je odšel JANEZ ZALETEL (17. 4. 1948), duhovnik ljubljanske nadškofije in duhovni pomočnik naše župnije Šentvid pri Stični.

Janez Zaletel se je rodil 17. 4. 1948, mašniško posvečenje je prejel 29. 6. 1976.

Njegova duhovniška pot se je začela v župniji Cerknica, kjer je bil kaplan, nato je bil kaplan še v župniji Ljubljana Kodeljevo, duhovniki pomočnik na Razborju nad Lisco ter župnik v župnijah Boštanj, Koprivnik v Bohinju in Štanga s soupravo župnije Janče. Bil je župnijski upravitelj župnije Kopanj, od leta 2012 pa je bil duhovni pomočnik v rojstni župniji Šentvid pri Stični.

Pogrebna svečanost bo v petek, 27. oktobra 2023, ob 15. uri. Na dan pogreba, od 9. ure naprej bo ležal v župnijski cerkvi sv. Vida v Šentvidu pri Stični.

Ohranimo ga v lepem spominu.

 

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email