V pričakovanju novega župnika

Nadškof, msgr. Stanislav Zore je za župnijo Šentvid pri Stični imenoval nova dušna pastirja. Tako bo službo novega župnika prevzel gospod Izidor Grošelj, ki je zadnjih deset let deloval kot misijonar na Madagaskarju, službo kaplana pa bo opravljal gospod Branko Setnikar, ki je bil do sedaj dve leti kaplan v Železnikih. Nova dušna pastirja bosta svojo službo nastopila v soboto 1. avgusta. Slovesna umestitev novega župnika bo v nedeljo 2. avgusta.
Sprejem novega župnika v Šentviški župniji bo v torek, 28. julija ob 19.uri pri večerni sv. maši.
Lepo vabljeni.
Jaz pa se bom od Vas poslovil v nedeljo, 26. julija pri sv. maši ob 8. uri. Z najožjimi sodelavci se bomo srečali še v ponedeljek, 27. julija ob 20. uri: v torek 28. julija pa bom prepustil vodenje župnije novemu župniku, kateremu bom do 31. julija še na razpolago za uvajanje v župnijsko delo.
p. Maksimilijan File
MOLITVENA DEVETDNEVNICA

Ob teh dogodkih vabimo k molitveni devetdnevnici od 23.7 do 31.7.2015. Molitev je lahko osebna ali družinska.

 

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email