Voščilo in zahvala Župnijske karitas Šentvid pri Stični

Božič je pred nami. Čas, ko se Nebesa dotaknejo Zemlje, ko se novorojeno dete dotakne vsakega izmed nas. Čas, ko se vse težave iztekajočega se leta umaknejo sreči ob Njem, ki nas vodi, nam daje moč, nas opogumlja …

Bodimo povezani med sabo, bodimo povezani s tistimi, ki so od nas že odšli, bodimo povezani z Gospodom.

Božič je čas, ko globoko občutimo hvaležnost za dobro, za premagane težave, za milost, da se navadnim zemljanom dogajajo tudi vzvišane stvari, za milost, da se znamo videti, se slišati in si pomagati.

Članice Župnijske karitas se zavedamo vašega razumevanja, vaših molitev, vaše podpore. Vemo, da se z vami naše delo bolj dotakne sobratov, ki nas rabijo, da živijo človeku dostojno življenje.

Zahvaljujemo se vam in vam želimo blagoslovljene praznike, v novem letu pa zdravja, miru in medsebojne ljubezni.

Članice Župnijske karitas Šentvid pri Stični,

skupaj z župnikom Izidorjem Grošljem