Vpis k verouku PRESTAVLJEN na 11. in 13. september!

Na spodnji povezavi je OBRAZEC za vpis otrok k župnijski katehezi.

Vpisnica za verouk

Vpis k verouku bo IZJEMOMA POTEKAL V PONEDELJEK (11. septembra) in V SREDO, (13. SEPTEMBER), od 14. do 18. ure v Župnijskem domu. Za nižje razrede bo vpis v učilnici, za višje pa v pisarni. Priporočeni prispevek za verouk na družino je 35 EUR. Pri vpisu boste lahko kupili knjige in del. zvezke. Prijavnico izpolnite že doma, da bo v župnišču vse potekalo hitreje. Dobite jo lahko v cerkvi, lahko pa jo tudi sami natisnete. Objavljena je na naši spletni strani. Starši ne pozabite, da ste pri krstu otrok pred Bogom obljubili, da boste poskrbeli za njihovo versko vzgojo.

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email