VSESLOVENSKO SREČANJE PRITRKOVALCEV

V nedeljo, 8. 9. 2019, na mali šmaren, je v župniji Sveti Benedikt v Slovenskih goricah potekalo vseslovensko srečanje pritrkovalcev.

Po nekaj letih premora smo letos aktivnejše sodelovali na pokrajinskih srečanjih in bili izbrani, da se po nekaj letih Šentvidčani spet predstavimo na vseslovsenskem srečanju. Ob tej priložnosti smo se tudi primerno uredili, saj imamo sedaj nove majice s svojim novim logotipom.
V programu smo sodelovali z dvema skupinama, in sicer s farno šentviško in podružnično iz Doba.
Veseli smo, da lahko z našim pritrkavanjem predstavljamo našo župnijo po Sloveniji.

S tem je pritrkovalskih srečanj za letošnje leto konec. Prizadevali si bomo, da bo tudi naša farna cerkev svetega Vida v Šentvidu v prihodnjem letu gostila pritrkovalce iz naše regije ali pa morda tudi celotne Slovenije.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo našemu župniku Izidorju za finančno podporo ob nakupu majic in na splošno za njegovo podporo nam pritrkovalcem.

Do prihodnjega javljanja vas lepo pozdravljamo…znova nas boste lahko poslušali ob naslednjih praznikih v naši župniji.

David Klemenčič

Deli zgodbo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email